Dodaj nową opinię

 
 
 
 
Pola oznaczone znakiem * są wymagane.
11 wpisów.
Ewa
Otrzymałam wiedzę, a przede wszystkim konkretne sposoby jej wykorzystania, przemieniłam siebie, swoje patrzenie na wiele rzeczy, swoje relacje – całe swoje życie. Uwolniłam swoje uczucia i nauczyłam się radzić sobie z negatywnymi.
Beata
Zdecydowanie jest to Akademia inna niż wszystkie! Bardzo serdecznie polecam Akademię Rozwoju Człowieka i ofertę Domu Kultury Chrześcijańskiej prowadzoną przez Panią Halina Orłowską-Szpitalny. Można tu uzyskać bardzo profesjonalne wsparcie psychologiczno-duchowe. Z własnego doświadczenia wiem że zdecydowanie jest to Akademia inna niż wszystkie!
Radek
Serdeczne podziękowania za wspaniałe nauki, dzięki którym jestem bardziej świadomym człowiekiem i pełniej żyję.
Michał
Poznać Siebie - jeżeli świat dał Ci popalić i nie wiesz co zrobić, to pomoc uzyskasz właśnie tutaj. Witam. Zdarzyło się w moim życiu, że tabor problemów i ogólny stres zachwiały moją samooceną, samopoczuciem . Zaufana osoba poleciła mi seminaria u Pani Haliny i tak po "przeglądzie" moich doświadczeń, których nie potrafiłem sam zrozumieć, postawiono mnie na nogi. Jeżeli świat dał Ci popalić i nie wiesz co możesz zrobić, to pomoc w znalezieniu rozwiązania uzyskasz właśnie tutaj.
Wojciech
Super profesjonalna pomoc z uwzględnieniem potrzeb danego człowieka. Polecam wszystkim zainteresowanym oraz tym, którzy są jeszcze nie zdecydowani na skorzystanie z bogatej w treści i doświadczenie oferty Akademii Rozwoju Człowieka, która może odpowiedzieć Wam na wiele nurtujących pytań. Sam korzystałem z pomocy i wsparcia Pani Haliny Orłowskiej, więc wiem, co piszę i mówię 😉
Alicja
Serdecznie polecam Dzięki sesjom w Akademii Rozwoju Człowieka zarówno ja, jak i moi bliscy, zauważyli w tym czasie u mnie dużo pozytywnych zmian. Udało mi się zaakceptować siebie i dzięki temu otworzyć się na innych, a, co za tym idzie, budować zdrowe relacje. Otrzymywana tu wiedza psychologiczno-duchowa oraz wsparcie niesamowitą wewnętrzna siłę. To doświadczenie sesji jest dla mnie „nowymi narodzinami”. Jestem przekonana, że obecność w Akademii nie była przypadkowa .Cieszę się, że to właśnie P. Halina towarzyszyła mi w mojej wędrówce w głąb siebie. Gorąco polecam spotkania z nią osobom otwartym na rozwój osobisty.
o.M .Łusiak SJ dyr.Domu Rekolekcyjnego
Od wielu lat współpracuję z Domem Kultury Chrześcijańskiej z Gdyni. Ta współpraca jest bardzo owocna i przynosi wiele pożytku uczestnikom rekolekcji, sesji formacyjnych i osobom korzystających z pomocy jego poradni.
Bogusia
Otrzymałam wiedzę, a przede wszystkim konkretne sposoby jej wykorzystania, przemieniłam siebie, swoje patrzenie na wiele rzeczy, swoje relacje – całe swoje życie. Uwolniłam swoje uczucia i nauczyłam się radzić sobie z negatywnymi. Odzyskałam szacunek dla siebie. Dziękuję Pani Halinie za trud włożony w przywrócenie mnie do życia w wolności.
Kamila
Seminarium to była najwspanialsza przygoda mojego życia! Dostałam szansę na drugie życie. Przed rozpoczęciem seminarium czułam się potwornie skrzywdzona i źle potraktowana przez los. To dzięki sesjom indywidualnym dostałam szansę na drugie życie.
Zbyszek
Piękne połączenie konkretnej, fachowej wiedzy psychologicznej z Bogiem i Jego Miłością.
ks. dr Dariusz OKO
Książki, które otrzymałem od Pani, pokazują, jak świetną pracę Pani wykonuje