JESTEŚMY W KSIĘGARNIACH PWN
To wielkie dla mnie wyróżnienie i radość dla autora i wydawcy.

Nasze publikacje z dniem 17 maja 2017 roku rozpowszechniane są przez szacowną, z wieloletnią tradycją księgarnię PWN (www.pwn.pl). Ponadto można nabyć je można w naszym sklepie internetowym.
Pragniemy, aby osoby zainteresowane rozwojem, poznawaniem siebie, korzystały z książek, które zawierają pełny rozwój człowieka,zgodny z koncepcją chrześcijańską. To zaprowadzi nas do ważnej prawdy – Zanim spotkasz Boga, trzeba spotkać siebie!

WAKACJE Z ROZWOJEM SIEBIE. Nie zmarnuj wolnego czasu podczas wakacji i zrób sobie cenny prezent.
Zabierz ze sobą lekturę o rozwoju siebie, a wzbogaci ona twoje serce, wzmocni przyjaźń ze sobą. Przekonasz się, że warto być swoim najlepszym przyjacielem, a dzięki temu lepszym dla bliskich.

Polecam dwie książki Piękno autoafirmacji i Być sobą.

z serdecznymi pozdrowieniami i życzeniami pięknych wakacji

Halina Orłowska-Szpitalny

 

JAK KOCHAĆ ZDROWO SAMEGO  SIEBIE?

 

 

PIĘKNO AUTOAFIRMACJI. Trening asertywności. Sztuki autoafirmacji można się nauczyć. Niniejsze opracowanie zawiera praktyczne ćwiczenia pomocne do tego, aby w sposób dojrzały doceniać siebie, a przez to innych ludzi.Zaproponowane w publikacji treści są wynikiem wielu lat doświadczeń i pracy poradnianej autorki. Praktyczny trening asertywności pomoże poznawać siebie w domowym zaciszu.

 

 

 

ODKRYJ ŻYCIE GŁĘBSZE!

 

BYĆ SOBĄ – Jak znaleźć drogę do samego siebie?  Być sobą prowadzi czytelnika do odkrywania życia głębszego, nie banalnego, bogatego w wartości. Człowiek nie jest produktem ślepej ewolucji i jest przeznaczony przez Boga do wzniosłego i szczęśliwego stanu życia. Lektura tej publikacji pobudza do poszukiwania odpowiedzi na pytania: skąd pochodzimy, kim jesteśmy, dokąd zmierzamy? Co zrobić, aby nasze życie stawało się sensowniejsze?

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017

rozwój osobisty

Realizacja: BRAINBOX